Nahlédněte spolu s námi za brány vašeho nového domova. Inovativní, moderní novostavby z pera architektů, kteří pochopili unikátnost místa a do prostoru na konec klidné ulice citlivě usadili nový vysoký dům.  Dovolte si chvilku se zasnít a pohlédnout z oken domu na obzor. Ten je lemován korunami stromů Zátišského údolí, panoramatickými pohledy na Vltavu a Hodkovičky, vzdálenými výhledy na Lahovice a Zbraslav a podtržený vrcholky střech domů v Braníku a Podolí. A co teprve večerní pohled na Vyšehrad!

Toto místo pro váš nový domov si zamilujete.

Popis domu

Projekt Lhotka Living ztělesňuje moderní monolitická stavba, jejímž autorem je architektonické studio CITY WORK ARCHITECTS. Jedná se o poslední dům na konci klidné ulice na samotné hraně rozsáhlého lesoparku Hodkovičky, naproti domu je areál tenisových kurtů a sportovní areál.  Vlastní bytový dům bude mít celkem 12 nadzemních a 4 podzemní podlaží, v nichž najdete byty o dispozici 1+kk až 3+kk a ve vrchních dvou patrech potom mezonetové byty 4+kk. V podzemí budou situovány garáže s dostatečnou kapacitou parkovacích stání v automatických zakladačových systémech. 

Projekt našeho domu respektuje všechny stavební trendy současnosti. Základní konstrukční systém domu je monolitický železobetonový skelet, který bude založený na železobetonových velkoprůměrových pilotách a základové desce. Fasáda bude tvořena kontaktním zateplovacím systémem s probarvovanou omítkou. Mezibytové stěny i příčky uvnitř bytů budou vyzdívané z keramických tvárnic. Teplo bude zajišťováno vlastní výměníkovou stanicí umístěnou přímo v objektu domu. Všechny byty 2+kk a větší budou mít lodžie nebo terasy.

Technické řešení

Standardy

Dostupnost bydlení v projektu Lhotka Living nijak neubírá kvalitativním nárokům, které jsou na něj kladeny. Každý byt je možné individuálně upravit dle představ klienta. V základu však dostáváte vybavení ve vysokém standardu, reprezentované například plovoucími podlahami v obytných místnostech, obložkovými zárubněmi, nebo designovými zařizovacími předměty a armaturami na WC a v koupelně. To navíc s obrovským bonusem v podobě vlastní terasy nebo balkónu pro většinu bytů. Díky terase bude zeleň a příroda nejen na dohled, ale téměř až na dosah.

Za návrhem domu stojí projekční kancelář City Work s.r.o. jejíž architekti vtiskli stavbě nezaměnitelnou podobu, která je tolik charakteristická pro všechny jejich realizace. Dům přirozeně zapadá do charakteru okolní zástavby, nicméně svým pojetím ukazuje, že se jedná o nadčasovou stavbu, přičemž veškerou svou pozornost upírá k pohodlí lidí, kteří v ní žijí. Hmotově kompaktní celek s bohatým prosklením chytře pracuje se světlem a unikátními výhledy do okolní zeleně.

Architekt

Investor

Společnost Lhotka Living a.s. patří do finanční skupiny PROXY – FINANCE a.s., jež spolu se svými obchodními partnery stojí za dokončenými projekty Ďáblický háj na Praze 8, Bytové domy Košíře na Praze 5, Bytový dům Pod Dívčími Hrady na Praze 5 nebo za projektem aktuálně v realizaci Evergreen na Praze 8.